Byłem w Villa Mati przejazdem przez kraj moich rodzicow, gratuluje Darkowi_klimatyczne miejsce. Tanio nie jest, ale naprade warto. Dziekuje za te dwa dni 🙂 Lotar and Eva.
sobota, 25 listopad 2017r. 22:24:19    Bruggia
Polecamy serdecznie, warunki rewelacyjne, w pełni wyposażony i funkcjonalny domek. Pobyt pozwolił nam na pełen relaks i wyciszenie w przepięknych okolicznościach przyrody. Wartość dodana - pełni uroku właściciele 🙂 Dziękujemy i pozdrawiamy
środa, 22 listopad 2017r. 11:22:32    Warszawa
Anna, Bartek i Miłosz
Byliśmy w domku Mati II, jak w opisie wygodnie, pełne wyposażenie kuchni, fajna łazienka, wygodne \"spanie\". Domek klimatyzowany i ogrzewany. Pozdrawiamy Pana Darka, superowy kontakt, a do tego lasy pełne grzybów :-). GORĄCO POLECAMY !!!
środa, 20 wrzesień 2017r. 22:46:26    Gliwice i okolice
Czas spędzony w willi Mati był wspaniały, przefajny klimat domku powoduje że można poczuć się wyjątkowo, willa super wyposażona , były nawet ręczniki, może jedynie mikrofalówkę bym dorzuciła bo czas na wieczór popkorn by sie przydał do filmu ale to drobiazg przy całości, właściciel bardzo kontaktowy i zawsze pomocny, myślę że na pewno tu jeszcze wrócimy.
wtorek, 22 sierpień 2017r. 10:41:28    Nowe Chechło
Spędzony radośnie tydzień urlopu w Villa Mati II. Komfortowo wyposażony domek,miłe upominki od właściciela oraz dobry kontakt.Blisko centrum i atrakcji a jednak cisza i spokuj-polecam.Pozdrowienia dla właściciela.
niedziela, 30 lipiec 2017r. 19:07:49    Warszawa
Wojtek
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe