Spędziliśmy tu kilka miłych lipcowych dni. Podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. W upał świetne schronienie , w deszcz nie będziecie się tu nudzić. Urocza, przytulna villa, wyposażona ze smakiem, we wszystko, co tylko potrzebne. Idealne warunki do wypoczynku dla rodziny , także dwóch. Wygodne spanie, piękny salon, funkcjonalne łazienki. Villa to \"klimatyczne\" miejsce. Pozdrawiamy sympatycznych właścicieli. Dziękujemy za gościnę. Szczerze polecamy!
wtorek, 31 lipiec 2018r. 12:53:11    Jedlina Zdrój/Wałbrzych
Polecamy serdecznie domek Mati I (ale także Mati II - przebywali tam znajomi) w którym spędziliśmy urlop. Domki rewelacyjne: bardzo dobrze wyposażone i funkcjonalne, urządzone ze smakiem. Czysto, cicho i co ważne - wygodne łóżka. Piękna okolica, można spędzić czas na plaży, kajakach, rowerach wodnych lub pojeździć rowerami oraz zwiedzać. Pozdrawiamy gospodarza - Pana Darka, sympatycznego i rzeczowego człowieka.
niedziela, 15 lipiec 2018r. 23:42:32    Sanok
Rafał
Jestem a właściwie jesteśmy zauroczeni tym miejscem- warunki oferowane gościom są na najwyższym poziomie okolica przepiękne jeziora, lasy i krajobrazy...do tego możliwość przewiezienia czworonoga - nic dodać nic ująć....To wszystko sprawiło że za kilka dni ponownie będziemy tu odpoczywać. Dziękujemy:)
czwartek, 12 lipiec 2018r. 13:02:17    Piła
Byłem w Villa Mati przejazdem przez kraj moich rodzicow, gratuluje Darkowi_klimatyczne miejsce. Tanio nie jest, ale naprade warto. Dziekuje za te dwa dni 🙂 Lotar and Eva.
sobota, 25 listopad 2017r. 22:24:19    Bruggia
Polecamy serdecznie, warunki rewelacyjne, w pełni wyposażony i funkcjonalny domek. Pobyt pozwolił nam na pełen relaks i wyciszenie w przepięknych okolicznościach przyrody. Wartość dodana - pełni uroku właściciele 🙂 Dziękujemy i pozdrawiamy
środa, 22 listopad 2017r. 11:22:32    Warszawa
Anna, Bartek i Miłosz
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe