Już w maju otwieramy ośrodek turystyczny Osada nad Zbrzycą. Pierwsze domki, pachnące jeszcze nowością, są już gotowe na przyjęcie gości. Domki znajdują się na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko Swornegaci i jeziora Karsińskiego. Kto wybierze noclegi w Osadzie nad Zbrzycą, będzie mieć zapewnione czyste powietrze oraz spokój i ciszę.

Domki w Osadzie nad Zbrzycą są naszą najnowszą inwestycją. To domki położone 3,5 km od Swornegaci w przepięknej okolicy. Osada nad Zbrzycą znajduje się na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz w największym w Polsce Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie.

Domki tworzące Osadę nad Zbrzycą znajdują się na działce o powierzchni aż 3 h, z czego ponad 1 h to lasy. Cały teren jest do dyspozycji gości, którzy wykupili noclegi w Osadzie nad Zbrzycą. A sama rzeka Zbrzyca oraz jezioro Witoczno znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie osady. Warto zauważyć, że jezioro Witoczno jest akwenem pierwszej klasy czystości.

Na terenie Osady nad Zbrzycą znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci. A przy każdym domku jest bezpieczne miejsce parkingowe na samochody gości ośrodka.

Wnętrze jednego z nowych domków Osadzie nad Zbrzycą niedaleko wsi Swornegacie na Kaszubach.

Domki – Swornegacie i okolice

Od maja w Osadzie nad Zbrzycą na Kaszubach dostępnych będzie 6 domków letniskowych. Każdy z nich jest przygotowany w taki sposób, aby zapewnić wygodny nocleg czterem osobom. Mogą być to zarówno dorośli, jak i młodzież i dzieci.

Cztery kolejne domki wakacyjne są w trakcie budowy i będą niedostępne w sezonie 2019.

Wszystkie domki w Osadzie nad Zbrzycą są w pełni wyposażone. Mimo, że nazywane są domkami wakacyjnymi lub letniskowymi, to oprócz klimatyzacji posiadają również ogrzewanie.

W Osadzie nad Zbrzycą powstały domki letniskowe 4-osobowe.

Domki na Kaszubach

Wszystkie domki w Osadzie nad Zbrzycą niedaleko Swornegaci są tak przygotowane, aby zapewnić gościom jak najlepszy nocleg i wypoczynek. W każdym domu znajdują się pokoje, kuchnia i łazienka. Pomieszczenia są odpowiednio urządzone i wyposażone.

W sypialni są wygodne miejsca do spania oraz pościel i ręczniki, zaś w kuchni – szafki kuchenne, kuchenka, naczynia i inne niezbędne sprzęty. W każdym domku znajduje się też szafa ubraniowa.

Goście, którzy zdecydowali się na noclegi w naszych domkach na Kaszubach, mogą też korzystać z tarasu. Jest on przy każdym domu. To zadaszony taras z meblami ogrodowymi i murowanym grillem.

W każdym domku letniskowym jest w pełni wyposażona kuchnia.

Domki w Swornegaciach

Domki w Osadzie nad Zbrzycą znajdują się ponad 3 km od wsi Swornegacie. Dlatego jest tu cicho i spokojnie.

Kto jednak wolałaby spędzić urlop w samych Swornegaciach, również może skorzystać z naszej oferty. Posiadamy domki letniskowe, które znajdują się przy spokojnej ulicy Leśna 11 w tej przepięknej kaszubskiej wsi.

Wystarczy kilka chwil spaceru, aby od domków Mati 1 lub Mati 2 w Swornegaciach dotrzeć do plaży przy pięknym i czystym jeziorze Karsińskim. Domki od plaży dzieli około 200 m.

Same domki Mati 1 i 2 mają podobne standardy wykończenia co domki w Osadzie nad Zbrzycą. W każdym domku możemy zapewnić nocleg maksymalnie czterem osobom, które mają do dyspozycji dwa pomieszczenia – sypialnię i pokój dzienny. Oprócz tego w domkach znajdują się kuchnia i łazienka, które są wyposażone w niezbędne sprzęty i meble.

Każdy domek Mati posiada klimatyzację i ogrzewanie. Zapewnia więc wygodny nocleg i wypoczynek zarówno podczas chłodnych wiosennych dni, jak i upalnych wakacji.

Teren, na którym znajdują się domki letniskowe, jest ogrodzony oraz posiada zamykane furtkę i bramę. Nasi goście mogą tu zaparkować swoje samochody.

Pierwsi goście zamieszkają w domkach w Osadzie nad Zbrzycą już w maju.

Noclegi na Kaszubach

Oprócz domków letniskowych Mati i nowych domów wakacyjnych w Osadzie nad Zbrzycą mamy do dyspozycji naszych gości także miejsca noclegowe w Villa Mati. Jest to całoroczny dom, który również znajduje się w Swornegaciach przy ul. Leśnej 11.

W domu znajdują się: trzy sypialnie, wspólny salon z kominkiem, łazienka, osobna toaleta, wyposażona kuchnia. W całym domu jest zasięg wszystkich operatorów komórkowych, a dodatkowo nasi goście mogą korzystać z WiFi.

W domu Villa Mati w Swornegaciach znajduje się 8 miejsc noclegowych.

Przy tym wygodnym i pięknym domu letniskowym jest oświetlona altana z grillem do wyłącznej dyspozycji gości.

Przy domkach znajdują zadaszone tarasy z meblami ogrodowymi.

Cennik noclegu na Kaszubach

Domy letniskowe Villa Mati, Mati 1 i 2 oraz domki w Osadzie nad Zbrzycą są wynajmowane w całości. To oznacza, że nie ma możliwości wynajęcia jednego pokoju. W sezonie przyjmujemy rezerwacje na noclegi minimum na 7 dób, zaś poza sezonem – na przynajmniej 3 doby.

Koszt wynajęcia domu letniskowego Villa Mati dla 5 osób na jedną dobę wynosi 440 zł. Dopłata za każdą kolejną osobę to 60 zł. Podobnie jest w przypadku domków Mati. Podstawowa opłata dobowa za pobyt 4 osób wynosi jednak trochę mniej, bo 330 zł.

W Villa Mati oraz w domkach Mati 1 i 2 wraz z naszymi gośćmi mogą przebywać psy. Dopłata za czworonoga wynosi 20 zł za dobę.

Cennik w przypadku Osady nad Zbrzycą niedaleko Swornegaci jest taki sam jak dla Mati 1 i Mati 2. Czyli opłata za jedną dobę wynosi 330 zł, a dopłata za kolejną osobę w domku 4-osobowym to 60 zł. Tu również – po uiszczeniu opłaty – mogą przebywać psy.

Zapraszamy do rezerwacji noclegów w Villa Mati w Swornegaciach na Kaszubach – kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *