Zapraszamy do ośrodka turystycznego położonego na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz w największym w Polsce Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie. W naszym ośrodku do dyspozycji gości jest :

 

 • sześć 4-6 osobowych domków letniskowych
 • apartament 8 osobowy w Villi nad Zbrzycą.

Wszystkie obiekty są w pełni wyposażone, ogrzewane i klimatyzowane. Na wyposażeniu znajdują się aneksy kuchenne zaopatrzone w sprzęt i naczynia kuchenne, sypialnie posiadają pościel. Do dyspozycji gości w każdym z obiektów pozostaje grill oraz na tarasach meble ogrodowe. Na miejscu znajdziecie Państwo duży plac zabaw oraz bezpieczne miejsce parkingowe przy wynajmowanym domku. Nasz ośrodek położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1,5 ha , gdzie połowę stanowi działka leśna. W sąsiedztwie ośrodka przepływa rzeka Zbrzyca i 300 metrów dalej znajduje się jezioro Witoczno, które jest akwenem pierwszej klasy czystości. Osada położona jest pod lasem poza wsią Swornegacie, gdzie w odległości 2,5 km znajdziecie Państwo pełne zaplecze handlowe i gastronomiczne ( sześć restauracji, smażalnia ryb, sklepy ).

REZERWACJE PRZYJMUJEMY POD NR TELEFONU 500 169 245

APARTAMENT – Villa nad Zbrzycą.

Oferujemy Państwu 8-osobowy apartament w Villi nad Zbrzycą. Villa to obiekt zupełnie nowy, o bardzo wysokim standardzie, oddany do użytku w tym sezonie. Apartament ma pow. 100m2 :

 1. salon z aneksem kuchennym, 1 łóżko kolonialne 170 x 210, narożnikowy komplet wypoczynkowy z funkcją spania 320 x 230,  aneks posiada : płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażarką, zmywarkę, pralkę i całe drobne wyposażenie kuchenne, przy aneksie jadalnia dla 8 osób,
 2. sypialnia dwa łóżka kontynentalne 170×210,
 3. łazienka z deszczownicą i dwoma umywalkami
 4. dwa zadaszone tarasy o pow. 40 m2 każdy, wyposażone w meble ogrodowe i zestaw wypoczynkowy, kosz plażowy, grill do wyłącznej dyspozycji. Miejsce parkingowe przy apartamencie. Obiekt ogrodzony na działce 7000 m2 wraz z lasem.

Wyposażenie Villi w całości nowe, TV NC+, bezpłatne WI-FI.

W Villi nad Zbrzycą jest udostępniony 1 apartament, tak więc całe obejście i infrastruktura tj.:

 • miejsce na ognisko i grill
 • profesjonalny stół do gry w piłkarzyki
 • plac do koszykówki
 • trampolina i piaskownica dla dzieci
 • miejsce parkingowe

jest dla przeznaczone do wyłączonej dyspozycji gości apartamentu.

Osada nad Zbrzycą położona jest 2,5 km poza wsią przy lesie, który należy do działki. W pobliżu przepływa rzeka Zbrzyca i 300 m dalej jest położone jezioro Witoczno (pierwszej klasy czystości). Villa położona jest w największym w Polsce rezerwacie Biosfery oraz Zaborskim Parku Krajobrazowym w obszarze Natura 2000, gwarancja czystego powietrza i wody. We wsi pełna infrastruktura : 6 restauracji, smażalnia ryb, sklepy spożywcze.

Cena apartamentu 750 zł do 5 osób. Za każdą osobę dodatkowo 80 zł dopłaty. Pobyt zwierząt domowych 40 zł doba.

*opłaty dodatkowe – zużycie energii elektrycznej i wody rozliczane jako koszt dodatkowy według rzeczywistego zużycia na podstawie wskazań liczników.

Rezerwacja wyłącznie telefonicznie 500 169 245.