Dom letniskowy, całoroczny położony na działce 600 m² w zaciszu leśnej podkowy w miejscowości Swornegacie na Kaszubach. W odległości niespełna 200 metrów od malowniczego jeziora Karsińskiego.
W okolicy znajdą Państwo 4 restauracje, smażalnie ryb i oraz sklepy spożywcze. Ogród jest bezpiecznie ogrodzony, brama wjazdowa oraz furtka są zamykane. Cały obiekt jest monitorowany przez agencję ochrony. Jest to gwarancją bezpieczeństwa Państwa dzieci, ale też mienia pozostawionego na terenie, oraz towarzyszących Państwu psów. Znajdą tutaj Państwo cztery miejsca parkingowe na posesji, w tym dwa pod drewnianą wiatą, co pozwala na bezpieczny postój samochodów. Na terenie obiektu znajduje się oczko wodne, zarybione ozdobnymi gatunkami ryb, które podpływają pod lustro wody.
Cena wynajmu tego domu dla pięciu osób to 750 zł za dobę + 80 zł dopłaty za każdą osobę. Więcej informacji na temat cen i warunków rezerwacji znaleźć można na stronie cennik.

*opłaty dodatkowe – zużycie energii elektrycznej i wody rozliczane jako koszt dodatkowy według rzeczywistego zużycia na podstawie wskazań liczników.

Zobacz Villę Mati na filmie video