pies w kabriolecie

, kategoria: porady.

Na urlop, nad jezioro, do lasu – gdzie jechać na urlop z psem? Wszędzie! Ważne tylko, aby najpierw sprawdzić, czy ośrodek turystyczny akceptuje czworonogi. A potem dobrze przygotować się do podróży i wakacji.

czytaj więcej...

, kategoria: ciekawostki.

Już w maju otwieramy ośrodek turystyczny Osada nad Zbrzycą. Pierwsze domki, pachnące jeszcze nowością, są już gotowe na przyjęcie gości. Domki znajdują się na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko Swornegaci i jeziora Karsińskiego. Kto wybierze noclegi w Osadzie nad Zbrzycą, będzie mieć zapewnione czyste powietrze oraz spokój i ciszę.

czytaj więcej...

, kategoria: porady.

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie walentynek z ukochaną osobą. Najlepszy pomysł to zrobienie czegoś wspólnie. Można pójść na kolację, ale przecież zawsze przyjemniej jest pobyć razem przez dłuższy czas. Dlatego lepiej jest wyjechać chociaż na weekend. W Polsce ciekawych miejsc na odpoczynek nie brakuje. A Kaszuby to jedna z najlepszych lokalizacji.

czytaj więcej...


, kategoria: okolice.

Kalendarzowa wiosna zaczyna się już 20 marca. Jest to naprawdę wyjątkowa pora roku, w której przyroda budzi się do życia. Co można zobaczyć wiosną na Kaszubach?

czytaj więcej..., kategoria: porady.

Jesienią Bory Tucholskie i Kaszub pełne są barw. Spadających, kolorowych liści, gry słońca i mgieł. Jesień potrafi być piękna, aż dech zapiera. Ale jesień to również czas przetworów, do robienia których najczęściej wykorzystujemy zbiory z sadów i ogrodów, ale też dary lasu, które zimą, ze względu na swoje wartości odżywcze, ale też ze względu na… Read more »

czytaj więcej...